Poznaj Pokoje Marta

Serdecznie zapraszam Państwa do pobytu w Agroturystyce „Pokoje Marta”, obiekt położony jest w centrum Międzybrodzia Bialskiego. Jest to malowniczo  miejscowość w Beskidach nad Jeziorem Międzybrodzkim, o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Z bezpośrednim dostępem do Jeziora Międzybrodzkiego oraz możliwością korzystania ze sprzętu wodnego między innymi z rowerków wodnych, kajaków, żaglówek, desek windsurfingowych.

Robimy to z pasji do turystyki

Turystyką zajmuję się od 2000 roku.  Jest ona moją największą pasją. W celu zapewnienia moim gościom najwyższej jakości usług co roku podnoszę standard obiektu tak aby wypoczynek był doskonałym relaksem i  odskocznią od dnia codziennego. Zadowolenie i komfort gości są dla mnie największym priorytetem.

Dodatkowo w ofercie

Oferujemy śniadania w naszym drugim obiekcie Willa Ponikiewka
Obiekt znajduje się 300 m od Pokoje Marta
35zł/osoba dla Gości

Zapraszamy do naszego sklepu spożywczego Groszek, w którym oferujemy regionalne produkty, piwa, wódki, wędliny - czynny w niedzielę od 8 do 20

Czupel najwyższy szczyt Beskidu Małego

Pokoje Marta znajdują się pod czerwonym szlakiem na Czupel, który jest najwyższym szczytem Beskidu Małego. Planujesz zdobyć Koronę Polski? Najlepiej zacząć od nas!

Robimy to z pasji do turystyki

Podnosimy standard poprzez wiele atrakcji które znajdują sa w ogrodzie: basen, stół do pingponga, piłkarzyki, bramka do piłki nożnej, siatka do badmintona, altana, miejsce do grillowania, palenisko, rowery, a także kije do nordic walkingNie wahaj się i skorzystaj z naszych atrakcji!

pokoje do wynajęcia Śląsk

Co nas wyróżnia?

Dostępność

noclegi w Międzybrodziu Bialskim

Komfort

noclegi w Międzybrodziu Bialskim

Atrakcje

Zarezerwuj nocleg w sercu Beskidu Śląskiego

Naszym gościom zapewniamy miły wypoczynek w przestronnych, wygodnych pokojach. Oferujemy Państwu pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkon