Poznaj Pokoje Marta

Serdecznie zapraszam Państwa do pobytu w Agroturystyce „Pokoje Marta”, obiekt położony jest w centrum Międzybrodzia Bialskiego. Jest to malowniczo  miejscowość w Beskidach nad Jeziorem Międzybrodzkim, o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Z bezpośrednim dostępem do Jeziora Międzybrodzkiego oraz możliwością korzystania ze sprzętu wodnego między innymi z rowerków wodnych, kajaków, żaglówek, desek windsurfingowych.

Robimy to z pasji do turystyki

Turystyką zajmuję się od 2000 roku.  Jest ona moją największą pasją. W celu zapewnienia moim gościom najwyższej jakości usług co roku podnoszę standard obiektu tak aby wypoczynek był doskonałym relaksem i  odskocznią od dnia codziennego. Zadowolenie i komfort gości są dla mnie największym priorytetem.

Czupel najwyższy szczyt Beskidu Małego

Pokoje Marta znajdują się pod czerwonym szlakiem na Czupel, który jest najwyższym szczytem Beskidu Małego. Planujesz zdobyć Koronę Polski? Najlepiej zacząć od nas!

Robimy to z pasji do turystyki

Podnosimy standard poprzez wiele atrakcji które znajdują sa w ogrodzie: basen, stół do pingponga, piłkarzyki, bramka do piłki nożnej, siatka do badmintona, altana, miejsce do grillowania, palenisko, rowery, a także kije do nordic walkingNie wahaj się i skorzystaj z naszych atrakcji!

pokoje do wynajęcia Śląsk

Co nas wyróżnia?

Dostępność

noclegi w Międzybrodziu Bialskim

Komfort

noclegi w Międzybrodziu Bialskim

Atrakcje

Zarezerwuj nocleg w sercu Beskidu Śląskiego

Naszym gościom zapewniamy miły wypoczynek w przestronnych, wygodnych pokojach. Oferujemy Państwu pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkon